UJIŠTĚNÍ, ŽE ELZA NENÍ HLOUPÁ- 10.května(den desátý)

10. května 2010 v 20:56 | MaLarna |  FOTOPROJEKT 365
Naší novofundlandské fence Elze jsou tři roky. Za ty tři roky co s námi žije, jí známe od hlavy až k patě. Takže víme, že Elza není vůbec hloupý pes. Většinou na povel poslechne, ale když převládne síla pudu, poddá se jí. A nebo neposlechne v případě, že se jí prostě nechce, protože má zrovna na práci čmuchání. Ale rozumí nám skvěle. Když jí řekneme, aby něco, co udělala špatně, už nikdy nedělala, na 100% víme že ví, co jsme jí řekli. A dnes se to potvrdilo!
  Venku jsme otevřeli pytlík Lékorek, Elza hned přiběhla a tak lááskyplně se na nás dívala. Tedy přesně řečeno, na Lékorky, pak na nás s prosbou o jeden bonbonek. Ale my jsme jí řekli, že zatím nic nedostane. Upřesnili jsme, že ty bonbonky dáme na poličku.
  Uplynula asi hodinka, když táta, asi 20m od poličky s Lékorkami, řekl: ,,Elzo, tak si se dočkala, nějaký ten bonbonek ti dám!" Jak Elza uslyšela, pro ní, magické slovo bonbonek, vystartovala směrem k poličce, na níž byly. Začala hledat cestu na poličku, za svými vysněnými bonbonky, když to už tátá byl u ní a pár Lékorek jí dal.
10.května(den desátý)

  
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Linda Linda | 11. května 2010 v 19:15 | Reagovat

No to je, ale všežravý pes, že jí i bonbóny. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama